ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Недержавний сектор безпеки: сучасний досвід та проблеми порівняльно-правового регулювання»

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Недержавний сектор безпеки: сучасний досвід та проблеми порівняльно-правового регулювання»

Шановні колеги!

   Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Недержавний сектор безпеки: сучасний досвід та проблеми порівняльно-правового регулювання», яка відбудеться 19 квітня 2014 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за адресою: м.Харків, вул. Динамівська,4.

До участі у конференції планується залучити провідних науковців у галузі права, державних службовців, студентів з України та інших держав.

Робота планується за наступними напрямами:

1. Теоретико-правові основи регулювання корпоративної та приватної безпеки (сектори  конституційно-правових, державно-правових та цивільно-правових основ забезпечення корпоративної та приватної безпеки);

2. Порівняльно-правове регулювання корпоративної та приватної безпеки  (сектори адміністративно-правових, кримінально-правових та інших основ забезпечення корпоративної та приватної безпеки).

За результатами конференції буде видано збірку тез доповідей та повідомлень (ISBN). Всі учасники також отримують сертифікати про участь у конференції.


Детальніше ознайомитись з умовами участі у конференції та заповнити заявку для учаті можна на сайті: http://www.ukrainian-law.com/#!nederzhavnuy-sektor-bezpeky/c1jlv