Изменен порядок и стоимость подачи объявлений о защитах докторских и кандидатских диссертаций

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1364-ОД від 03.12.2012 р. для удосконалення процедури подання повідомлення про захист кандидатських і докторських дисертацій відбуватимуться за новим порядком.  Відтепер повідомлення друкуватимуться в спеціальному випуску газети «Освіта України».

Повідомлення, які здобувачі вже подали для публікації в «Атестаційному віснику», будуть надруковані у відповідних числах спеціального випуску газети «Освіта України», згідно з раніше поданими документами.

На час передання справ від редакції бюлетеня «Атестаційний вісник» до газети «Освіта України» установлено новий порядок подання таких повідомлень.

Тимчасовий порядок

подання повідомлення про захист дисертації для публікації в спеціальному випуску газети «Освіта України» згідно з наказом МОНмолодьспорту № 1364-ОД від 03.12.2012 на час передання справ від редакції бюлетеня «Атестаційний вісник» до газети «Освіта України»

1. Для публікації повідомлення в редакцію подаються такі документи:

  • оригінал повідомлення, оформлений відповідно до зразка (два примірники);
  • квитанція про сплату послуг;
  • Акт надання послуг (відповідно до зразка).

2. Документи надаються:

  • кур’єрською поштою з доставкою в  редакцію;
  • через довірену особу  здобувача;
  • особисто здобувачем.

3. Усі платежі здійснюються винятково в безготівковій формі.

4. Вартість публікації повідомлення становить 175 грн. + ПДВ 35 грн. Вартість послуги охоплює: розміщення повідомлення у відповідному номері спеціального випуску газети «Освіта України».

5. Адреса редакції: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24, 4-й поверх, ДІВП видавництво «Педагогічна преса», редакція спеціального випуску газети «Освіта України».

6. Телефон для довідок: (044) 486 87 20 (з 9.30 до 17.00, обідня перерва 13.00 – 14.00); e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

7. Спеціальний випуск газети «Освіта України» виходить з 15 по 20 число щомісяця.

8. Повідомлення у черговий номер редакція приймає без обмежень  по 15 число кожного місяця включно (тобто якщо повідомлення прийнято до 15 грудня, то воно вийде 15 січня).

9. Реквізити:  ДІВП видавництво «Педагогічна преса»: р/р  26000110522001,  банк АТ «КБ Експобанк», м. Київ, МФО322294, код ЄДРПО 24093064. Призначення платежу – оплата за розміщення повідомлення у спеціальному випуску газети «Освіта України».

10.  Повідомлення (оригінали) з орфографічними, стилістичними чи термінологічними помилками, із правками від руки або з нерозбірливим друком не публікуються.

Скачати Акт надання послуг у форматі xls

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

03.12.2012                                                                                   №1364-ОД

Про внесення зміни до

наказу Міністерства освіти і науки,

молоді та спорту від 14.02.2012 р. № 164

З метою удосконалення процедури подання повідомлень про захист докторських і кандидатських дисертацій, зменшення вартості таких повідомлень

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміну до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 14.02.2012 р. № 164 «Щодо офіційного друкованого видання Міністерства» виключивши слова «бюлетеню «Атестаційний вісник».

2. Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництву «Педагогічна преса» (Овчар О. М.):

2.1. Здійснювати своєчасне видання повідомлень про захист докторських і кандидатських дисертацій шляхом їх розміщення у щомісячному спеціальному випуску газети «Освіта України».

2.2. Забезпечити зменшення вартості оголошень про захист докторських і кандидатських дисертацій за рахунок вивільнених коштів.

2.3. Департаменту атестації кадрів ( Бондаренко В. Д.) довести до відома усіх спеціалізованих вчених рад,

3. Цей наказ набирає чинності з 10 грудня 2012 року.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є. М.

Міністр                                                                                    Д. В. Табачник

 

Источник

 

Обсудить на форуме >>