Для размещения информации в этом разделе присылайте ее по адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
30.04.2013
Іоносферний зонд Інституту іоносфери

Іоносферний зонд Інституту іоносфери НАН України входить до переліку наукових об'єктів, що становлять національне надбання України. Розташований у м. Зміїв Харківської області.
Далее>>30.04.2013
Аеродинамічний комплекс Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Аеродинамічний комплекс на базі надзвукової аеродинамічної труби Т-6 Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» входить по переліку наукових об’єктів, що становлять національне надбання України.
Далее>>23.05.2013
Астахова Валентина Илларионовна

Доктор исторических наук, профессор, академик Академии наук высшей школы Украины. Основатель первого в Украине учебно-научного комплекса непрерывного образования – Народной украинской академии.
Далее>>02.05.2013
Бекетов Олексій Миколайович (1862-1941)

Академік архітектури, дійсний член Санкт-Петербурзької Імператорської академії мистецтв, дійсний член Харківського відділення, Імператорського Російського технічного товариства, дійсний член Академії архітектури СРСР, Заслужений діяч мистецтв УРСР, член Всесоюзного, Республіканського й Харківського Союзу архітекторів.
Далее>>07.05.2013
Бут Євген Миколайович (1941–2010): науковець, наставник, людина

Є. М. Бут - відомий харківський вчений-теплофізик, доктор технічних наук.
Далее>>15.05.2014
Вітчизняне паровозобудування: технічні надбання ХХ ст.

У 2014 р. відзначається 210-річчя винайдення першого рейкового парового локомотиву – запатентованого паровозу «Пенідаррен» англійця Річарда Тревітіка. З початку ХIХ ст. починається активне будівництво залізниць і паровозів по всій Європі. Важливу роль у запровадженні цього виду транспорту зіграли й вітчизняні, у тому числі харківські, конструктори.
Далее>>30.04.2013
Геофізичний комплекс для досліджень атмосфери та припливу метеорної речовини Харківського національного університету радіоелектроніки

Багатоцільовий геофізичний комплекс для досліджень атмосфери та припливу метеорної речовини ХНУРЕ входить до переліку наукових об’єктів, що становлять національне надбання України. Розташований у с. Вільховатка Балаклійського району Харківської області.
Далее>>28.04.2013
Гербарій Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна CWU

Один з найстаріших гербаріїв України. Входить до переліку наукових об'єктів, що становлять національне надбання України.
Далее>>30.04.2013
Експериментальна база дослідно-випробувального полігона Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту

Експериментальна база дослідно-випробувального полігона Науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту входить до переліку об’єктів, що становлять національне надбання України. Розташована у передмісті Харкова (смт. Андріївка Балаклійського району Харківської обл.).
Далее>>30.04.2013
Когерентно-оптичний процесор зображень Науково-дослідного інституту астрономії ХНУ ім. В.Н. Каразіна

Когерентно-оптичний процесор зображень являє собою аналоговий комп’ютер, що має унікальні технічні параметри та забезпечує амплітудну й фазово-амплітудну фільтрацію зображень. Включений до переліку наукових об’єктів, що становлять національне надбання України.
Далее>>