Рада молодих вчених Національного університету цивільного захисту (НУЦЗ) України

Рада молодих вчених Національного університету цивільного захисту України (НУЦЗ України) координує роботу молодих науковців, ад’юнктів, докторантів, курсантів, студентів (слухачів), що працюють та навчаються в нашому виші.

В НУЦЗ України щорічно проводиться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту»
Згідно наказів Міністерства освіти і науки України, НУЦЗ України є базовим навчальним закладом для проведення ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Цивільна оборона та пожежна безпека».

Члени Ради молодих вчених університету приймають активну участь у конкурсах наукових робіт всіх рівнів, у планових науково-дослідних роботах, у виготовленні лабораторних макетів для досліджень, а також активно публікують результати своїх наукових досліджень. Щорічно в Університеті проводиться близько 6 конференцій всеукраїнського та міжнародного рівня в яких активну участь беруть молоді науковці.

Голова Ради молодих вчених – к.т.н., доцент Кустов Максим Володимирович
Координатор роботи Ради молодих вчених – Тарадуда Дмитро Віталійович
Контактна інформація: 707-34-90, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Сайт: http://nuczu.edu.ua/ukr/science/y_kis/